restrukturyzacja – modernizacja

Projekt restrukturyzacja – modernizacja to rozwinięcie projektu rozmowy z KOMORNIKIEM, który dot. pomocy dla osób, które utkwiły w spirali kredytowej, oraz wszystkich tych osób którzy są kredytobiorcami i chcieli uzyskać więcej informacje nt. odpowiedzialności związanej z brakiem spłaty zadłużenia.

Projekt restrukturyzacja – modernizacja jest krokiem dalej.

Podczas trwania projektu jego beneficjenci, będą się mogli zapisać na indywidualne rozmowy w ramach bezpłatnych konsultacji ( 1 godzina) oferowanych przez firmę SANATORS sp. z o.o. (Partnera Fundacji) zajmującą się świadczeniem usług w obrębie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Konsultacje pomogą zweryfikować problem dzięki pomocy profesjonalistów, oraz ustalić dalsze kroki celem wyjścia z zadłużenia.

Zapisy do projektu / możliwość zadawania pytań:
e-mail: proeconomicobono@gmail.com

Formularz zgłoszeniowy prosimy wysłać na adres e-mail: proeconomicobono@gmail.com

Po otrzymaniu wypełnionego formularza zostaną przesłane dane kontaktowe do osoby zajmującej się obsługą projektu po stronie firmy restrukturyzacyjnej Partnera Fundacji firmy Sanators sp. z o.o., oraz link SANATORS celem zapisania się na rozmowę indywidualną wraz z kodem rabatowym, tak żeby konsultacja była bezpłatna.